Державне підприємство
UK EN RU
НОВАТОР
Допомога рідній армії від "Новатора"
Вдовиченко Анатолий Андреевич

Нелегкі часи зараз переживає українська армія. Не вистачає захисного спорядження, патронів, іноді і медикаментів, продовольства, води. Але, не дивлячись на труднощі, ризикуючи життям, військові захищають незалежність країни на Донбасі. І зараз, як ніколи, їм потрібна допомога і підтримка. Це добре розуміє адміністрація і профком державного підприємства "Новатор" (директор - Анатолій Вдовиченко, голова профкому - Олександр Рижанський) і працівники підприємства. Підприємство надало послуги у вигляді ремонту військової техніки для військових частин на суму 350 тисяч гривень, автотранспорту - на 19 тисяч гривень, виділено 55 тисяч гривень для закупки автомобіля, 16,3 тисяч гривень - для придбання взуття і одягу бійцям АТО.

Начальники цехів і голови цехових профспілкових комітетів організовують збір коштів на потреби армії серед працівників. Вже зібрано до 70 тисяч гривень, які направлені на закупку військової амуніції. Зокрема, для 8-го окремого полку спеціального призначення закуплені тактичні наколінники, налокітники, рукавички, окуляри, ремені, рюкзаки, взуття і т.п. на суму 28 тисяч гривень. А для 7-го батальйону територіальної оборони, де служить працівник підприємства, голова цехового профкому Олексій Конончук, придбали прилад нічного бачення за 24,5 тисячі гривень.

Багато працівників "Новатора" мобілізовані в гарячі точки на сході України, їм постійно надається допомога від колег. Для робітників Олександра Вараниці і Олега Охапкіна було закуплено бронежилети, каски. Головний диспетчер підприємства Надія Коздронь організувала закупку військової амуніції, яка з допомогою волонтерів була доставлена до місця призначення. На жаль, один з бійців, працівник "Новатора" Олег Охапкін при АТО був поранений в ногу, зараз знаходиться в Харківському госпіталі. Адміністрація і профспілковий комітет надають йому постійну допомогу в лікуванні. Збір коштів на підприємстві продовжується.

21.08.2014