Державне підприємство
UA EN RU
НОВАТОРТелефон гарячої лініїПорядок звернень споживачів та вирішення спорів”

Порядок звернень споживачів:

Письмове звернення/скаргу/претензію до підприємства можна подати наступним чином:

• надіслати поштою на адресу: 29018, м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 17;

• надіслати електронний лист на адресу: novator@ukroboronprom.com або centre@novator-tm.com;

•надіслати лист на телефон/факс: (0382) 78-80-13

Вимоги до оформлення письмового звернення:

1) Повинно бути вказано:

– для побутового споживача: прізвище, ім’я, по батькові, адреса;

– для юридичного споживача, фізичної особи підприємця: назва, юридична адреса, адреса знаходження об’єкта електропостачання.

2) Викладено суть порушеного питання пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;

3) Письмове звернення/скарга/претензія повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. При поданні звернення/скарги/претензії в електронному вигляді також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронним зв’язком не вимагається.

Розгляд письмового звернення:

Звернення/скарга/претензія розглядається в термін визначений чинним законодавством України.Телефон для довідок за зверненнями споживачів: (0382) 67-15-74

Порядок вирішення спорів і розбіжностей:

Всі Спори і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування Договору або в зв’язку з ним, або інші суперечки, які можуть виникнути при взаємодії між Постачальником і Споживачем будуть вирішуватися шляхом переговорів і консультацій. У випадку неможливості досягнення згоди Сторін в процесі переговорів і консультацій, Сторони мають право звернутися із заявою про вирішення спору в Регулятора або його територіального підрозділу і / або передати спір до господарських судів України. Врегулювання суперечок Регулятором або його територіальним підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку. Звернення до регулятора або його територіального підрозділу не позбавляє Сторони права на вирішення спору в судовому порядку.

Для надання повідомлення про загрозу електробезпеки необхідно зателефонувати за номерами телефонів (0382) 67-03-81 або надіслати листа електронною поштою на адресу: novator@ukroboronprom.com, centre@novator-tm.com або revnovator@gmail.com При цьому в темі звернення обов’язково зазначається «Загроза електробезпеки»