Державне підприємство
UA EN RU
НОВАТОРТелефон гарячої лінії"ГАРАНТ-М"
Система заглушення
радіоліній управління
діапазону частот
20-4000 МГц

"ГАРАНТ-М" - СИСТЕМА ЗАГЛУШЕННЯ РАДІОЛІНІЙ КЕРУВАННЯ ДІАПАЗОНА ЧАСТОТ 20-4000 Мгц

Виріб "Гарант-М" призначений для радіозаглушення прийомних трактів різноманітних радіотехнічних засобів, каналів радіозв’язку стаціонарних, мобільних і переносних радіостанцій, радіотелефонів мобільних систем зв’язку, а також для захисту рухомих засобів (колони, що рухаються і одиночних бойових транспортних засобів) шляхом відводу радіокерованого підриву вибухових пристроїв (мін, фугасів та ін.). Задача вирішується шляхом випромінення перешкоджаючого радіосигналу у всьому діапазоні частот, де можливе використання вказаних радіоліній керування.

Використання даного виробу дозволяє нейтралізувати декілька спроб радіокерованого підриву при русі автомобільної колони (вибухи можуть статись після проходження колоною місця закладки радіокерованого фугасу за межами зони радіозаглушення).

Основні технічні характеристики:

  • Діапазон частот випромінення перешкод - 20 - 4000 МГц
  • Вид перешкод- широкополосна загороджувальна
  • Сумарна інтегральна вихідна потужність перешкод– не менше 700 Вт
  • Дистанція радіозаглушення (в залежності від параметрів радіоліній) – не менше 75 м
  • Споживана потужність - не більше 1,8 кВт
  • Напруга живлення – борт мережа +2 шт. акумулятора 24В
  • Температура оточуючого середовища - від мінус 40 ° С до 50 ° С

Короткий опис системи

Система "Гарант-М" складається з 4-х блоків радіозаглушення БПРЛ- 1 - 2 - 3 - 4. Блоків БПРЛ- 1, БПРЛ- 2 складається з 3-х передавачів перешкод кожен з високоефективною широкодіапазонною антеною з круговою діаграмою направлення в горизонтальній площині. БПРЛ- 3, БПРЛ- 4 з 4-х передавачів, кожен з яких працює на свою передаючу антену.

Дієздатність системи "Гарант" в широкому діапазоні напруги живлення от 9 до 30 В дозволяє використовувати її на транспортних засобах, які мають бортові мережі з номінальною напругою 12В і 24 В.Дієздатність системи "Гарант-М" забезпечується живленням від борт-мережі живленням від 24 Вольт, яка здійснює підзарядку акумуляторів, що входять до складу виробу.

Є варіант виконання з живленням від мережі 220 Вольт, при зникненні якої виріб автоматично переходить в режим живлення від акумуляторів.

Виріб виготовляється серійно. Використовується миротворчими контингентами в зонах конфлікту, і може поставлятись для потреб МОУ.