Державне підприємство
UA EN RU
НОВАТОРТелефон гарячої лініїПОПЕРЕДИТИ ТА ЗАХИСТИТИ: На ДП “Новатор” успішно пройшло випробування нової

системи радіоперешкод БСПП. Система здатна блокувати роботу і втручання

мобільних пристроїв та захистити від витоку інформації.


Останнім часом ЗМІ все частіше і частіше оприлюднюють інформацію про те, якого значного поширення набувають такі негативні явища, як підслуховування, відеозаписи, викрадення конфіденційної інформації, зняття інформації з технічних каналів через комп’ютерні мережі тощо.

Все це свідчить про наявність комплексу невирішених проблем, що негативно впливають на розвиток держави і суспільства в цілому. Нині гостро стоїть питання щодо вирішення спільної проблеми — інформаційної безпеки держави та підприємств, незалежно від їх форм і власності.

Унікальна своїми технічним і функціональними характеристиками нова радіотехнічна розробка конструкторів ДП “Новатор” — БСПП“. Блокіратор стільникових пристроїв переносний — це малогабаритний передавач радіохвиль для встановлення перешкод мобільному зв’язку 2G, 3G та 4G.

Виріб призначений для використання підрозділами МВС, СБУ, ДБР та іншими силовими структурами при проведенні спецоперацій та виконанні інших особливих завдань в умовах населених пунктів, шляхом пригнічення сигналів мобільного зв’язку.

БСПП — може використовуватись в закритих приміщенях для забезпечення проведення безпечних та конфіденційних переговорів, дипломатичних та ділових нарад, а також для інших заходів пов’язаних із дотриманням високої безпеки та секретності, що досягається завдяки блокуванню роботи стільникових пристороїв стандарту GSM 900, GSM 1800, UMTS 2100, 4G та перешкоджає втручанню у процес.

БСПП — виконаний в аташе-кейсі, не має зовнішніх антен та інших демаскуючих ознак. Прилад оснащений вбудованим акумулятором, забезпечуючим автономну роботу не менше 4-х годин. В комплект входить пристрій для зарядки акумулятора від мережі 220В. Діапазон пригнічуваних частот, МГц 850-895; 925-965; 1800-1880; 2110-2170; 2400-2500; 2600-2700. Маса 10 кг. Габаритні розміри 440*310*100 мм. Дистанція пригнічення складає від 20 до 50 метрів. Варіанти БСПП представлені у двох виконаннях, перший для підрозділів силових структур, другий для цивільного призначення.

На сьогодні інформаційна безпека дедалі більше стосується не тільки об’єктів держави а й суб’єктів бізнесу, яким потрібно захищатися від витоку інформації. Тільки наявність достатніх сил та засобів охорони інформації може гарантувати успіхи в будь-якій галузі, і не лише одного окремо взятого підприємства чи установи, але й в масштабах всієї деражави.

БСПП — створить надійні та безпечні умови для успішного виконання поставлених завдань та проведння конфіденційних переговорів.

БСПП