Державне підприємство
UA EN RU
НОВАТОРТелефон гарячої лініїАЛІМП-міні
Портативний апарат
імпульсної низькочастотної
магнітотерапії

Призначений для надання терапевтичного впливу на організм людини біжучим імпульсним магнітним полем в умовах лікувально-профілактичних закладів, домашніх умовах, сімейним лікарем і самим пацієнтом.

«АЛІМП-міні» - це апарат побутової серії, який наділений всіма перевагами стаціонарного професійного апарата «Алімп-1», але при цьому має мінімальне число параметрів, що настроюються вручну компактний і зручний у використанні.

Апарат складається з електронного блоку, 4-х індукторів D=105 мм, зв’язаних між собою і призначених для впливу магнітним полем на окремі частини тіла.

Частота слідування імпульсів магнітного поля в кожному соленоїді – 25 Гц, тривалість – 1,5 мс, індукція магнітного поля – 35 мТл.

Апарат автоматично вимикається від мережі через 20 хв.

Площа ефективного впливу – 440 см²

Показання для застосування:
  • Захворювання опорно-рухового апарату
  • Неврологічні захворювання
  • Захворювання серцево-судинної системи
  • Захворювання венозної системи верхніх і нижніх кінцівок
  • Захворювання жіночих статевих органів

При травмах опорно-рухового апарату індуктори накладають безпосередньо над органом ураження. Лікування можна проводити через тонкий сухий одяг, марлеву чи гіпсові пов’язки.

При впливі апаратом відмічена гарне перенесення дітьми2-х річного віку, ослабленими хворими похилого віку, що страждають від супутніх захворюваннями серцево-судинної системи. При лікуванні на місці впливу відчувається приємне тепло від індукторів.

«АЛІМП-міні» буде корисний дітям і похилим людям, спортсменам і студентам, і всім хто піклується про своє здоров’я!