Державне підприємство
UA EN RU
НОВАТОРТелефон гарячої лініїУФІТ-А (В)
Апарат ультрафіолетового
випромінювання

УФІТ-А – медичний пристрій ультрафіолетового випромінювання. Це практичний і економний апарат для лікування різноманітних захворювань шкіри. Застосовується в лікувально-профілактичних закладах і в домашній фізіотерапії за призначенням лікаря.

Він зручний у використанні завдяки невеликій вазі і зручній формі. Апарат спроектований для мобільного використання. Зручність апарату в тому, що його можна використовувати в будь-який час і в будь-яких приміщеннях, включаючи житлові будинки, офіси.

УФІТ-А успішно використовується при таких захворюваннях як атопічний дерматит або нейродерматит, прищі, бляшкова селродермія, колоїдні рубці. Апарат дозволяє прибрати зовнішні прояви захворювань і підтримувати шкіру в належному стані. За допомогою лікування апаратом УФІТ-А можна досягнути більш тривалих періодів ремісії і незначних проявів хвороби без серйозних ускладнень.

Обробка шкіри на голові (зазвичай це складна процедура) виконується легко за допомогою зйомної насадки–гребінця, яка на відміну від закордонних аналогів «проводить» енергію ультрафіолету, забезпечивши сфокусоване опромінення шкіри в місцях контакту.

Основа лікування апаратом УФІТ-А – направлене опромінення ультрафіолетового спектра довжиною хвилі (315-400) нм. Для захисту очей в комплект входять захисні окуляри, які гарантують 100% захист від ультрафіолету протягом лікування.

Апарат сконструйований з використанням сучасних технологій і відповідно до діючих стандартів безпеки.

Характеристики
Напруга мережі,частота 220 В, 50 Гц
Споживаний струм 0.3 А
Потужність випромінювання 9 Вт/м2
Корпус індуктора 155х60х84мм
Корпус випромінювача 295х57х52мм
Маса 0.71 кг
Індивідуальна багаторазова упаковка