Державне підприємство
UA EN RU
НОВАТОРТелефон гарячої лініїДелегація з ETH Zürich

08.07.2021

Трудові династії "Новатора"
ДП «Новатор»

Трудові династії – це неоціненний скарб і незламна опора будь-якого підприємства. ДП «Новатор» без упередження можна назвати колискою багатьох трудових династій, чиї міцні родинні зв’язки стали прикметою стабільності і високого професіоналізму, ефективної передачі досвіду і джерелом майстерності, вірності обранній справі, традиціям передачі сімейної спадковості від діда до онука.

Пов’язані родинними вузами працівники намагаються прославляти честь прізвища, піднести його, цим самим доводячи свою працелюбність, старанність, відповідальність.

Серед трудових династій підприємства варто відзначити: Бабкіних (загальний трудовий стаж на підприємстві 80 років), Кашко (загальний стаж 88 років), Літвін (загальний стаж 96 років), Підвисоцьких (55 років), Дудар (76 років загального стажу), Щербакових (67 років). Також велика кількість трудових династій, які заслуговують щирих слів подяки і захоплення, а саме: Татарчук, Левандовські, Новіцькі, Дідух, Гапчуки, Охапкін-Остапчук, Коржинські, Коздронь, Мельничуки, Кметь-Савіна, Карєви, Яренчаки, Малукалови, Мушинські, Собков-Мітусова, Підскальні, Янішевські та багато інших.

Родина Бабкіних

Родинна Бабкіних по справжньому заслуговує окремої уваги:Бабкін Валерій Олексійович – батько, токар цеху № 3, Бабкіна Тетяна Валеріївна – донька, інженер підрозділу № 68, Городілов Олексій Олександрович – зять, оператор ВПК цеху № 3, Бабкін Олександр Валерійович – син, токар цеху № 3, Бабкін Дмитро Олександрович – внук, слюсар-складальник РЕА цеху № 300. Керівництво і співробітники характеризують родинну виключно з позитивного боку, відмічаючи високий професіоналізм, дисциплінованість, обов’язковість, старанність, всі працівники трудової династії користуються заслуженим авторитетом і щирою повагою в колективі.

Родина Кашко

Родина Кашко також яскравий еталон професійної династії та справжній приклад для гордості підприємства. Кашко Володимир Ілліч – чоловік, регулювальник РЕА та приладів цеху № 37, Кашко Людмила Степанівна – дружина, слюсар МСР цеху № 12, Кашко Віктор Володимирович – син, слюсар МСР цеху № 12, Кашко Дмитро Володимирович – син, регулювальник РЕА та приладів цеху № 300, Кашко Альона Анатоліївна – невістка, оператор ЕО та ОМ відділу автоматизованих систем управління. Майже 9 десятиліть віддали сумлінній праці на підприємстві, тим самим підтримуючи славну сімейну традицію передачі трудового досвіду з покоління в покоління.

Трудові династії ДП «Новатор» – це найкращий приклад стабільної, злагодженої роботи підприємства, його найцінніше надбання, коштовний здобуток. Нехай же взірцева праця трудових династій стане не лише запорукою професіоналізму і міцності підприємства, і держави в цілому, а й прикладом, гідним взірцем для наслідування прийдешнім поколінням.

03.08.2018

Гордість Підприємства!

Жінка...Скільки тепла, ніжності, радості, любові, гордості й неперевершених емоцій в одному, здавалося б, звичному слові. Жінка-мати, жінка-подруга, жінка-кохана, жінка-берегиня роду і сімейного вогнища, жінка-порадниця, жінка-трудівниця, а у наш такий не простий час навіть жінка-воїн - скільки б здавалось можуть винести всього ці тендітні жіночі плечі.

Нелегке сьогодення змушує представниць слабкої статті часто приміряти на себе доволі непросту, часто обтяжливу, а іноді й по справжньому непосильну роль, яку споконвіку виконували лише чоловіки. Останнім часом жінки продовжують впевнено підкорювати вершини, які раніше вважалися привілеєм сильної статті. І на полі бою і у волонтерському тилу на долю прекрасної статті випадає чимало випробувань, звершень та подвигів, або й навіть створення звичайного дива.

Чимало чарівних жінок невтомно, не покладаючи рук, працюють над вдосконаленням військової техніки, виконують важкі замовлення оборонного комплексу, своїми вагомими внесками і винаходами, що сходять з тендітних і ніжних рук, наближують тим самим той довгоочікуваний час, коли знову станемо єдиною країною під мирним небом.

На ДП «Новатор» жінки впевнено крокують в ногу з чоловіками, не поступаючись ні в чому, займають керівні посади, виконують надточну роботу, працюють, досягаючи значних звершень, в усіх сферах. Одна з таких невтомних трудівниць, Наталя Євгенівна Бажан, що більш ніж 3 десятиліття життя присвятила роботі на підприємстві пройшовши тернистий шлях від інженера-технолога до начальника цеху з виготовлення друкованих плат, завдяки своїй сумлінності, технічній обізнаності, відмінним організаційним здібностям.

За період діяльності, Наталя Євгенівна, провела колосальні роботи з реконструкції цеху, обладнання та передових технологічних процесів, стала провідним спеціалістом у виробництві друкованих плат, постійно веде підготовку виробництва нових виробів, виробів спеціального призначення та товарів широкого вжитку, в тому числі, безпосередньо, займається підготовкою виробництва світлодіодних світильників, приладів обліку води, газу та електроенергії, так як друковані плати у сьогоднішньому житті використовуються майже у всіх приладах.

За її особистої ініціативи у виробництво впроваджено установки по регенерації промислових відходів, освоєно сучасну технологію виробництва друкованих плат поверхневого монтажу та багатошарові плати. Бажан Н. Є. згуртувала свій робітничий колектив, зберегла та оновила технологію виробництва друкованих плат.

Колектив, під її мудрим керівництвом, успішно виконує найскладніші завдання, якісно здійснює ремонт та відновлення спеціальної техніки для потреб МОУ.

Наталія Євгенівна є постійним керівником зі стажування і підготовки молодих спеціалістів – випускників кафедри хімічної технології Хмельницького національного університету.

Бажан Н. Є. – це прекрасний приклад сучасного керівника, відповідального і сумлінного виконавця, чарівної жінки і люблячої матері.

За результатами роботи указом Президента України від 22.08.2016р., Бажан Н. Є. нагороджена медаллю “За працю і звитягу”.

28.08.2016

Допомога рідній армії від "Новатора"
Вдовиченко Анатолий Андреевич

Нелегкі часи зараз переживає українська армія. Не вистачає захисного спорядження, патронів, іноді і медикаментів, продовольства, води. Але, не дивлячись на труднощі, ризикуючи життям, військові захищають незалежність країни на Донбасі. І зараз, як ніколи, їм потрібна допомога і підтримка. Це добре розуміє адміністрація і профком державного підприємства "Новатор" (директор - Анатолій Вдовиченко, голова профкому - Олександр Рижанський) і працівники підприємства. Підприємство надало послуги у вигляді ремонту військової техніки для військових частин на суму 350 тисяч гривень, автотранспорту - на 19 тисяч гривень, виділено 55 тисяч гривень для закупки автомобіля, 16,3 тисяч гривень - для придбання взуття і одягу бійцям АТО.

Начальники цехів і голови цехових профспілкових комітетів організовують збір коштів на потреби армії серед працівників. Вже зібрано до 70 тисяч гривень, які направлені на закупку військової амуніції. Зокрема, для 8-го окремого полку спеціального призначення закуплені тактичні наколінники, налокітники, рукавички, окуляри, ремені, рюкзаки, взуття і т.п. на суму 28 тисяч гривень. А для 7-го батальйону територіальної оборони, де служить працівник підприємства, голова цехового профкому Олексій Конончук, придбали прилад нічного бачення за 24,5 тисячі гривень.

Багато працівників "Новатора" мобілізовані в гарячі точки на сході України, їм постійно надається допомога від колег. Для робітників Олександра Вараниці і Олега Охапкіна було закуплено бронежилети, каски. Головний диспетчер підприємства Надія Коздронь організувала закупку військової амуніції, яка з допомогою волонтерів була доставлена до місця призначення. На жаль, один з бійців, працівник "Новатора" Олег Охапкін при АТО був поранений в ногу, зараз знаходиться в Харківському госпіталі. Адміністрація і профспілковий комітет надають йому постійну допомогу в лікуванні. Збір коштів на підприємстві продовжується.

21.08.2014