КОРОНА С С+У

Призначення та галузь застосування

Апарат для місцевої дарсонвалізації КОРОНА замінює, а також доповнює і багаторазово підсилює ефективність дії кремів і мазів, володіє унікальними можливостями для профілактики і лікування не тільки дерматологічних, але й неврологічних, судинних, респіратоних та інших захворюванню.

Апарат застосовується в косметології, спортивній медицині, в лікувально-профілактичних закладах, а також в практиці сімейного лікаря, домашній фізотерапії. Простота і зручність апарату в експлуатації робить його незамінним для використання в домашніх умовах(за рекомендацією лікаря).

Коронний розряд, який виникає між поверхнею тіла і електродом, розвивається не тільки в повітряному проміжку, але і в глибинах біологічних такнин. Електромагнітні випромінювання різноманітного діапазону, які виникають в глибинах такнин, стимулюють обмін речовин, тканинне дихання, нормалізують діяльність вегетативної нервоної системи, діяльність ендокринних залоз, сприяє частковому розмоктуванню сольових відкладень в суглобах, регенерації пошкодженої тканини.

Особливо ефективне використання апарату в косметологічній практиці

Апарат дозволяє проводити процедури одночасно двом пацієнтам по індивідуальним режимам. Час процедури контролюється контролюється вбудованими таймерами і про закінечення процедури інформується звуковим сигналом.

Інтенсивність впливу може корегуватися під час процедури з візуальним контролем. Апарат виготовляється у двох виконаннях - два канали дарсонваль, один канал дарсонваль і один канал ультратон.

Коронний розряд(дарсонваль) стимулює обмін речовин, тканинне дихання, нормалізує діяльність ендокринних залоз, сприяє частковому розсмоктуванню сольових конгломератів в суглобах, регенерується пошкоджена тканина.

Ультратонотерапія має антисептичну, знеболюючу дію. Зменшує набряклість, прискорює розсмоктування інфільтратів, а озон, що утворюється під час процедури, надає місцевий бактеріостатичний ефект - затримує розвиток мікроорганізмів на поверхні шкіри.