Нітрат-Тестер

Призначення та галузь застосування

Нітрат-тестер призначений для оцінки вмісту нітратів в свіжих овочах і фруктах в домашніх умовах і для носіння з собою. Компактний розмір і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс забезпечують простоту експлуатації Нітрат-тестера.


Нітрат-тестер точний і при цьому компактний, повністю автономний і надзвичайно простий у використанні. Нітрат-тестер дозволяє швидко провести тест на нітрати і відрізнити небезпечні продукти від корисних. Застосування Нітрат-тестера дозволить Вам надійно захистити себе і своїх близьких від тяжких наслідків отруєння нітратами.

Аналіз проводиться на основі вимірювання провідності змінним високочастотним струмом у продукті, що вимірюється.

Нітрат-тестер дозволяє проводити вимірювання в більш ніж 30 видах овочів і фруктів, включаючи: абрикос, персик, полуницю, диню, огірок грунтовий і тепличний, банан, перець солодкий, помідор тепличний і грунтовий, кабачок, хурму, яблуко, цибулю ріпчасту і зелену, свіже мʼясо, моркву, картоплю, баклажан, капусту раню і пізню, редьку, салат, буряк, редис, зелень.

В основі технології роботи пристрою лежить метод іонометрії, що заключається в миттєвому вимірюванні кількості нітрат-іонів за допомогою ємкісної комірки електричного ланцюга змінного струму високої частоти. Живлення пристрою здійснюється від 3-х батарейок типу "AA".