КОРОНА-02

Призначення та галузь застосування

Прилад призначений для профілактики ринітів (нежить) різного походження за допомогою низькоенергетичних вузьконаправлених світлових хвиль в червоному діапазоні (довжина хвилі 660 нм).


Апарат застосовують в лікувально- профілактичних установах, в домашній фізіотерапії за призначенням (під наглядом) лікаря Довжина хвилі - 660 нм.

Низькоенергетичні вузьконаправлені червоні та інфрачервоні хвилі мають клітинний, біохімічний функціональний та терапевтичний ефект та ефективно усувають закладеність носа, свербіж, зуд, сльозоточивість, чхання.

Завжди під рукою, в сумці чи в авто, тому що може працювати як від компʼютера, ноутбука ч/з підключення до USB-порту так і смартфона, планшета, power-банка та, звичайно, від мережі 220В через адаптер (поставляється в комплекті).

ПРОТИПОКАЗАННЯ - загальні для всіх фізіотерапевтичних процедур (вагітність, системні захворювання крові, гострі запальні захворювання, алкогольна інтоксикація, доброякісні та злоякісні новоутворення).Перед використанням апарату рекомендується проконсультуватися з лікарем